Když Duch svatý zavane...a v hlavě mi něco přistane...

Rajnochovice

12. 2. 2013 21:22
Rubrika: Myšlenky

Rajnochovice, místo, které mě dost ovlivnilo život :-)

Asi před rokem a půl mňa kamarádka přemlůvala, abych s ňú začala dělat animátorský kurz. Říkala sem si, že sa mně moc nechce, ale proč to nezkusit. V Rajnochovicách sem před tým nikdy nebyla a vykládalo sa, že je to tam super. :-) Když sem loni jela na první víkend, nevěděla sem, co mám od toho čekat. Ani sem sa netěšila, ale ani sem nejela nejak naštvaná, prostě sem jela. Na konci toho víkendu sem byla tak nadšená a vůbec sa mě nechtělo dom. :-) Úzasné společenství, které sa nám podařilo vytvořit, to sa enom tak nevidí. Na každý další víkend sem sa mooc těšila a ždycky sem si to užila. 

V Rajnoškách sem byla aj na víkendu pro biřmovance, na který sem sa na jednu stranu moc těšila, ale takej sem sa bála, protože sem věděla, že nekteré děcka tam jedú enom z povinosti. Kamarád mě před odjezdem řekl, že co do toho dám, to sa mě mnohonásobně vrátí. To byla pravda! Zažila sem krásný víkend, který mě fakt hodně dal.

 

Na biřmovaneckém víkendu sem sa ocitla znova :-) Byla to moja animátorská praxe. Bála sem sa trochu toho, co dojede za biřmovance, ale bylo to tak úžasné. Uplně sem si to užila, protože sem znova a daleko líp prožila víkend pro biřmovance. Měli sme úžasnů partu animátorů a skvělé týmáky. 

 

Z každého víkednu, který sem trávila v Rajnoškách strašně moc čerpám, a to hlavně duchovně. Proto děkuju šeckým, s kým sem měla tu čest sa tam potkávat a hlavně patří velké DÍKY týmákom a otcom, kteří nás tak úžasně vedů :-)

Zobrazeno 1100×

Komentáře

Lighteus

Je to zvláštní vidět pohled na Rajnochovice úplně z jiného úhlu, než jsem ho viděl já. Také mám krásné vzpomínky na toto místo, ale pojí se mi s úplně jinými zážitky. Tak či onak děkuji za článek :).

PetrST

Zkus sem přijet v zimě, to je tu sněhu a sněhu a když neodhazuješ tak zapadneš. Ne, to je sranda - ale kus pravdy na tom je. Z okolní přírody hoooodně čerpám. Je to taková pěkná milá vesniča uprostřed velké pěkné přírody... a v zimě si můžeš dlouhé chvíle zkrátit tímto odkazem: http://www.stream.cz/uservideo/786585-rajnochovice

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Nejnovější

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková